Rodzaje
Coachingu
dla Ciebie:

Life Coaching
Problemy, plany, wyzwania, cele w Twoim życiu prywatnym i rodzinnym.

Biznes Coaching
Strategia działania na stanowiskach dyrektorskich, menedżerskich, usprawnienia dotyczące kierowania zasobami ludzkimi.

Coaching zawodowy ( kariery)
Zmiana pracy, wypalenie zawodowe, brak pomysłu na SIEBIE, kariera zawodowa, pomoc w odnalezieniu w czym jesteś dobry i jaką pracę powinieneś wykonywać.

Impact Coaching
Szybki do realizacji, konkretny temat i problem, do obiektywnego dialogu i naszej współpracy.

Nasze spotkania mogą odbywać się w Twoim domu, gabinecie, w każdym spokojnym i przyjaznym dla Ciebie miejscu, plener, park, plaża, Twoja ulubiona ławka lub kawiarnia. Jedynym wymogiem z Mojej strony jest dostęp do Internetu.
Pamiętaj, że nasze rozmowy są poufne!
Nasze spotkania są przede wszystkim dla Ciebie i wszystko o czym rozmawiamy, zostaje pomiędzy Nami. Ty jesteś najważniejszym ogniwem Naszej współpracy. Staniesz się twórcą własnego życia, dobrych zmian i lepszej przyszłości. JA JESTEM TU DLA CIEBIE, abyś mógł bez obaw, z moją pomocą, przejść na tę lepszą stronę rzeki.
Podczas spotkań, poświęcam cały swój czas wyłącznie dla Ciebie. Nie odbieram telefonu, jestem Tu i Teraz tylko z Tobą. Każda z sesji trwa ok. godziny i może być wydłużona do Twoich osobistych potrzeb.
Spotkania online są możliwe poprzez Messenger, WhatsApp lub Skype, a sposób ich przeprowadzenia uzgodnimy w pierwszym kontakcie i nie będziemy tego zmieniać przez cały okres Naszej współpracy.

Znajziesz mnie tu...

+31 683943051

(dostępny po 19:00)

Zostań na dłużej

Zalety posiadania konta: