Jak nawiązać relacje z pieniędzmi. Afirmacja w kierunku obfitości

150.00 

Czas realizacji: natychmiast po wpłacie

Jak nawiązać relacje z pieniędzmi. Afirmacja w kierunku obfitości.
Medytacja ta pozwoli uwolnić cię ze starych programów dotyczących posiadania pieniędzy. Dzięki systematycznej pracy otworzysz się na obfitość i możliwości zarabiania pieniędzy zgodnie z twoim pragnieniem w sposób lekki i przyjemny.
Medytacja jest sposobem autotransformacji poprzez samoobserwację. Skupia się na głębokim związku umysłu i ciała, którego można doświadczyć bezpośrednio dzięki zdyscyplinowanej obserwacji doznań fizycznych między innymi oddechu. Oddech jest podstawową formą życia, a tak często pomijany, ignorowany a On tak wiele mówi o tym kim jesteś i na jakim poziomie świadomości ciała jesteś. Doznania te są podstawą życia ciała, ale są nieustannie połączone z życiem umysłu i bardzo nadal wpływają na każdy umysł. „To jest samodzielna praca oparta o obserwację, podróż do wspólnego korzenia ciała i umysłu pozwala usunąć mentalne zanieczyszczenia i osiągnąć równowagę umysłu, który jest w rezultacie pełen miłości i współczucia. (“Vipassana Meditation”) „
Powtarzając afirmację jesteśmy wstanie zmienić nasz zagubiony umysł i powrócić na właściwą drogę ku sobie i prawdzie. Medytacje, afirmacje, oddychanie, świadome odczuwanie, emocje, są niezbędne do zachowania naszej równowagi w ciele i umyśle. Traktuj je z uważnością i miłością. Wzmocnij empatię dla siebie a zobaczysz jak będziesz mógł obdzielać nią cały świat, który potrzebuje miłości, szacunku i wyrozumiałości.
Zapraszam cię do świata obfitości, spełnienia i radości z posiadania pieniędzy.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Jak nawiązać relacje z pieniędzmi. Afirmacja w kierunku obfitości”

Zostań na dłużej

Zalety posiadania konta: