Kurs

Przemiana, Duża zmiana małymi krokami?

O moim kursie

Przemiana, Duża zmiana małymi krokami?

5.00(1 Ratings)

Opis kursu

Zapraszam Cię w niezapomnianą podróż w głąb Siebie. Kurs ten będzie niezwykłą przygodą, dla każdego, kto chce inaczej patrzeć na świat, kto chce odzyskać sprawczość w każdej decyzji, stać się niezależnym i twórczym.

To podróż budowania stabilnego życia, relacji ze sobą i z innymi, w zgodzie ze swoimi wartościami.

Przemiana, Duża zmiana małymi krokami, to przede wszystkim pracą ze Sobą, nad własną przemianą. Jest odnajdowaniem właściwej drogi poprzez świadomość i podświadomość, jest odkrywaniem tego czego naprawdę pragniesz, rozumieniem własnych emocji oraz ich roli w podejmowaniu najważniejszych decyzji. To przemiana, która jest świadomym wyborem, kreowaniem życia oraz osobistej transformacji.

W trakcie tego kursu otrzymasz wiele sprawdzonych narzędzi do samodzielnej pracy, dostęp do grupy na Facebooku, gdzie będziemy mogli spotykać się raz w tygodniu. Będziesz więc w takiej grupie wsparcia, którą Ty sam również będziesz współtworzył, poprzez własne doświadczenia.

Zapraszam Cię w podróż uważności i zmiany. Nie spiesz się bądź uważny na wszystko o czym mówię w filmach, wykonuj zadania, które zawiera każdy moduł i odpręż się do tego, co się będzie działo.

Krok po kroku sumiennie wykonuj zadania, zastanawiaj się, weryfikuj, czasem powracaj w te same miejsca by zobaczyć, jak poszerza się Twoja świadomość.

Może pokochasz jogę i ćwiczenia oddechowe, którą specjalnie dla Ciebie poprowadzi moja przyjaciółka Kamila, którą zaprosiłam do tego projektu. Kamila zapozna Cię z podstawą jogi i nie tylko. Nauczy Ciebie prawidłowego, uzdrawiającego oddychania. Osoby bardziej zaawansowane znajda też coś dla siebie.

Ten kurs naprawdę zmieni Cię na zawsze. Otworzy przed tobą przestrzeń, by cieszyć się takim życiem na jakie w pełni zasługujesz.

Rozgość się w tej przestrzeni, poczuj się swobodnie i bezpiecznie. Zapraszam Cię na film, w którym wyjaśniam nieco szczerzej, czego możesz się spodziewać.

Od dziś bądź dla Siebie dobry, zawsze.

Z miłości do życia Beata

Zawartość kursu

Moduł 1 – Wartości

  • Czym kierujesz się w życiu, czego od życia pragniesz. Czy jesteś wystarczający?
    17:56
  • Poczucie wartości
    20:02
  • Joga Assany na każdy dzień
    33:41

Moduł 2 – Emocje

Moduł 3 – Przekonania

Moduł 4 – Dzieciństwo

Moduł 5 Umysł i Emocje

Moduł 6 – Słowa

Moduł 7 – Afirmacje

Moduł 8 – Świadomość i Podświadomość

Moduł 9 – Wybaczenie

Moduł 10 – Pieniądze

Moduł 11 – Zaufanie

Moduł 12 – Odpuszczanie

Moduł 13 – Podsumowanie

Opinie kursantów

No Review Yet
No Review Yet
1,999.00 
Ważność kursu: 180 days
Czas kursu: 30h
Kupionych:19

Zostań na dłużej

Zalety posiadania konta: