Jestem Beata

Zapraszam Cię do mojego świata. Świata wrażliwości i empatii

Mój świat

Zapraszam Cię do mojego świata. Świata wrażliwości i empatii. Świata, w którym jest przestrzeń na to, co JEST. Na ból i radość, ale również cuda, których będziesz doświadczać. Na gniew oraz inne trudne i długo niewyrażane emocje i płynącą z nich twórczą siłę.

Przez wiele lat szukałam emocjonalnego ukojenia i próbowałam zrozumieć swoje problemy. Rozwiązań szukałam w duchowości, psychologii, religii, terapiach tradycyjnych i alternatywnych. Mój blog oraz mój kanał Youtube są efektem tych poszukiwań. Dziele się tym, co mnie samej pomogło uzdrowić rany swojego dzieciństwa i nawiązać kontakt z własną Duszą i tym, co nazywam Źródłem, Siłą Wyższą, Bogiem.

Zapraszam Cię więc w podróż do odnalezienia Siebie. Będę Ci towarzyszyć wtedy, kiedy będziesz rosnąć w siłę jak również wtedy, kiedy się będziesz potykać. Będę Twoim towarzyszem w drodze, w atmosferze zaufania poczujesz wolnością wyborów w życiu i poznasz własną drogę do samoakceptacji, która uwolni Twój ogromny potencjał. 

Spotkanie ze mną

Moje Towarzystwo, to sztuka pomagania ludziom bez mówienia im co mają robić. Uważam, że najlepsze co mogę podarować drugiemu człowiekowi to to, żeby czuł się dobrze w moim towarzystwie.

Co to dla mnie znaczy?
To, żeby każdy człowiek bez wyjątku czuł się bezwzględnie akceptowany i wysłuchany z empatią, miłością i uwagą.

Szuka stawiania pytań jest bardzo istotna na ścieżce rozwoju osobistego, w drodze samopoznania i odnalezienia tego co w nas najpiękniejsze, ponieważ to właśnie pytania inspirują i pomagają nam odkryć potencjał, pragnienia, możliwości, rozwiązania a także przekonania, które kształtują naszą rzeczywistość.

Towarzyszę w drodze komunikacji ze sobą, odkrywaniu własnego potencjału, stawianiu sobie najlepszych pytań i znajdowaniu właściwych odpowiedzi.

Jeżeli masz problem z odkładaniem wszystkiego na potem, lub chcesz wyznaczać sobie cele i je konsekwentnie realizować, chcesz zmiany na lepsze w jakiejkolwiek sferze życia, a może walczysz z nałogami, ale nic z tego nie wychodzi i wciąż powracasz do poprzedniego stanu, czyli efekt, który osiągasz jest krótkotrwały i niezadowalający. Chciałbyś być bardziej zdyscyplinowany, skuteczny, bardziej życzliwy dla siebie i innych, kochać bardziej lub być bardziej kochanym, wierzyć w to, że potrafisz i że możesz osiągnąć zamierzone cele. A może borykasz się z zazdrością, tkwisz w toksycznym związku, życie cię uwiera i nie wiesz co z tym zrobić.

A może tak po prostu chcesz pogadać, tak od serca w bezpiecznych warunkach zaufania i dyskrecji. Jestem tu z Tobą i dla Ciebie. 

Zostań na dłużej

Zalety posiadania konta: